2017 Yeni Volkswagen Jetta Highline

Otomobil sektörünün en iyi ve en eski bir Alman markası olan Volkswagen, Türkiye de ve dünya da en çok araç üreten firmadır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek, ileri teknolojik gelişmelerin farkında olarak, dayanıklı motorlar ve araçlar üretmektedir. Ticari ya da binek tipi diye adlandırdığımız araçları üretmektedir. Yıllardır eskimeden, tazeliğini hep koruyan bir model olan Volkswagen jetta highline, göz alıcı tasarımları ve özellikleriyle son yılların en dikkat çekici araçları olarak bilinmektedir. 1930’lu yıllardan beridir, araç üretimine devam eden Volkswagen bütün ürettiği araçları ile yıllara meydan okumaktadır. Modeller değişiyor fakat jetta asla değişmeden yerini koruyor. Her dönem de kendini yenileyip, güncelleyerek, birbirinden farklı ve özel tasarıma sahip araçları müşterileri ile buluşturuyor.Volkswagen  Jetta Highline, Yeni Volkswagen Jetta, 2017 Model Yeni Volkswagen Jetta

Volkswagen Jetta Highline Donanım Özellikleri

Volkswagen, 2017 de üretmiş olduğu araçların da yeni kasa ile daha şık ve muhteşem bir görünüm elde etmiştir. Hem iç görünüş olarak, hem de teknik özellikleri bakımından, son derece kusursuz bir otomobil olan Volkswagen jetta highline özellikleri bakımından dikkat çekmiş ve çok tercih edilen modeller arasına girmiştir. İç görünüş olarak, direksiyonda bazı tuşların bulunması sayesin de birçok işlemi yapabilme özelliğine sahiptir. Arabanın kapıları için de bulunan ses sistemleri jetta yı diğerlerinden ayıran özelliklerdir. Motor özellikleri de değişmektedir. Bu aracın uzunluğu 4659, ağırlığı ise, 1302-1327 arasında değişmektedir. Hız sabitleme sistemi ve bi-xenon farlar sayesin de geceleri rahat bir sürüş sağlayacaksınız. Konforlu ve bir o kadar da rahat bir otomobilde seyahat etmek istiyorsanız, işte tam size göre bir tasarım.

2017 Volkswagen Jetta Highline Fiyatları

Fiyat olarak Volkswagen jetta highline, her sene değişen ve yenilen modellerini ileri teknoloji ve son yeniliklere göre kişilerin istek ve ihtiyaçlarını da ön plan alarak tasarlamaktadır. Volkswagen Jetta highline fiyatları, her sezon çıkan yeni tasarımlara göre farklılık göstermektedir. Eşsiz fiyatı ile meraklıların mutlaka, almak isteyecekleri bu kusursuz otomobil, bütün görenleri kendine hayran bırakıyor. Ürünlerinin uzun süre dayanması ve sürekli yeni tasarımları yaparak insanları şaşırtmasından dolayı, tercih sebebidir. Dünyaca ünlü olan bu marka, sizlerin ödeme koşulları göz önüne alınarak fiyatlarının belirleyerek, uygun ödeme koşulları ve vadelerle de satışlar yaparak herkesin bu imkânlardan faydalanmasını amaçlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir