Bayan İç Çamaşır Modelleri

Bayan iç giyiminde sutyen ve külot gibi klasik parçalara fantezi yorumlar ve farklı desenlerin ilave edilmesi ile karar vermek zorlaşırken, birçok farklı çamaşır modeli de ilave edilmesi alternatifleri arttırıyor. Bayan iç çamaşır çeşitleri arasında klasik çizgilerin ya da erotik tasarımlara sahip olanların artık sevimli modeller ve desenler görmek de mümkün olabiliyor.iç çamaşırı modelleri, iç çamaşırı satışı, iç çamaşırı satın alma

Sutyen çeşitleri

Özellikle sutyenler en çok tercih edilen ve en büyük çeşitlilik aralığına sahip bayan iç çamaşır modellerinden olmakla birlikte ister göğsü büyük gösteren iç kısmı dolgulu modelleri, ister rahat etmek amacıyla yalnızca pamuksu bir kumaştan oluşan desteksiz sutyenleri tercih edebilirsiniz.

Straplez sutyenler genelde desteksiz ya da sadece kalın lastik formunda olmakla birlikte sporcuların da sık tercih ettiği modeller arasında.

Külot çeşitleri

Külotlar arka kısmı derin kesimli olanları ile kalça kısmında dekolte sağlayan modellerin yanında, dantelli, ağ kısmı yırtık ya da boxer formunda olabiliyor. Bunun yanı sıra klasik çizgilerden vazgeçmeyenler için fantezi giyimde tanga modeller tercih edilirken rahatlığından taviz vermeyenler için klasik kesim külotlara kurdeleden desenler birçok süsleme ekleniyor.

Diğer iç çamaşırları

Bayan iç giyiminde sınır tanımayan firmaların sunduğu diğer ürünlerin arasında astarlar, gecelik model iç çamaşırları, korseler, jartiyerler ve file giysiler ise en çok görebilecekleriniz arasında. Bu ürünler sutyen ve külot kadar alışık modeller olmasa da satenden yapılan şık tasarımlar ve düz modeller oldukça sık tercih ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir