Davines Alchemic Kullanımı

Davines ürünleri içerisinde kendinize uygun olanı seçmenizi kolaylaştıracak böylece her saç tipine uygun kullanıcının memnun kalmasını sağlayacak çeşitlilikte seri ve ürün olanağı bulmak mümkün. Bunlardan biri olan Davines alchemic system serisi, renk koruyucu özelliği ile ön plana çıkan bir seri olarak biliniyor.davines alchemic saç boyası, davines saç boyası, davines saç boyası kullanımı

Saç renginde uzun süren kalıcılık

Kadınların saçları ile ilgili en büyük sorunlarından biri olarak yıpranmışlık, renk değişikliği ile daha da artıyor ve saçlara özenerek yeni bir renk kazandıran hanımlar, bu saç rengini uzun süre korumada büyük güçlük çekiyor. Bu konuda en büyük yardımcınız olmaya aday ürünlerden oluşan Davines alchemic system serisi ise, yalnızca saçınızın yeni rengini korumakla kalmayıp derinlemesine temizlik ve bakım da sağlamış oluyor.

Kendinize uygun ürünü seçmek size kalıyor

Davines yalnızca boyalı saçlar için bu özel seriyi üretmekle kalmıyor, her saç renginin saçta farklı bir tepki ve kalış süresi olduğunu düşünerek size daha da özel ürünler sunuyor ve alchemic serisi de kendi içerisinde saç renginize göre ayrılıyor. Kızıl ve kırmızı saçlar için Red, sarı tonlarında saçlar için Golden, bakır tonları için Copper, koyu saçlar için Chocolate, platin sarısı ve gri tonları için Silver, kahve tonları için ise Tobacco, serinin alt ürünlerini oluşturuyor ve bu isimlerin her birine ait yalnızca şampuan değil destekleyici yan ürünler de yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir