El Kremi Günün Hangi Saatlerinde Kullanıl Malı?

El kremi kullanmak için ellerin çatlamasını, kurumasını ve yumuşaklığını kaybetmesini beklemenize gerek yok. Aksine bu sorunlarla karşılaştıktan sonra tedavi amaçlı olarak belli bir sürede bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Aslında e bakımı geçici olarak düşünülen bir bakım olmamalıdır. Düzeni bir bakım yapıldığında böyle sorunlarla hiçbir zaman karşılaşmaz ve sağlıklı ellere ve cilt yapısına sahip olursunuz. Yumuşak, pamuksu, parlak ve canlı ellerin sırrı düzenli olarak doğru ürünlerle yapılan bakımlardan geçer. Günde iki defa sabah akşam kullanmak yeterlidir. Anti alerjik olmadığı için ve nem ve su içerdiği için günün farklı saatlerinde de ekstra kullanılabilir. Banyodan sonra, gezmeye giderken, yemek yaptıktan sonra bir kez daha sürmekte hiçbir sakınca olmayacaktır.el kremi kullanımı, el kremi hangi saatlerde kullanılır, el kremi nasıl kullanılır

Yaşlanma Belirtilerini Ortadan Kaldıran El Bakım Ürünleri

Elde oluşan kahverengi lekeler ve kırışıklıklar yaşlanma belirtiler. Belli yaşlarda yaşanması muhtemel olan bu sorunların daha geç olması sağlanabilir. Günlük bakım ürünler ve dermatolojik ürünler bu konuda yeterli etkiyi göstermeyecektir. Ancak günlük bakım ürünleri ile bu olumsuzlukların yaşanması geciktirilebilir. Leke ve kırışıklıklara karşı üretilen el kremi ürünleri daha çok güzellik ve bakım ürünleridir. Lazer ve özellikle peeling etkisi ile ölü derileri canlandıran ve lekeleri ortadan kaldıran kremler uzmanların tavsiyesi doğrultusunda kullanılması gerekir. Alkol içermeyen doğal ürünlerin kullanılması her zaman doğal ve sağlıklı bir tedavi olanağı sağlayacaktır.

Güneş Korumalı Kremler Ellerde Leke oluşmasını Engeller

Güneş ışınları elde birçok sorunların yaşanmasına neden olur. Örneğin ciltte kuruma, nem kaybı, su kaybı ve lekeler güneş ışınlarına bağlı yaşanan cilt sorunlarıdır. Önlem alınmaz ve bakım yapılmazsa bu sorunlar büyür ve ellerin zarar görüp yıpranmasına neden olur. Özelikle yaz aylarında kullandığınız el kremi ve bakım ürünleri günlük ürünler bile olsa içeriğinde mutlaka güneş koruma faktörü olması gerekir. Her gün sabah kalktığınızda güzelce ellerinizi yıkayarak kreminizi sürdüğünüzde bu sorunların hiç birisini yaşamazsınız. Yazın gece bakımında güneş faktörü olmasına gerek yok. Normal nemlendirme ürünleri ile gece bakımı kolaya kısa süreli bir masajla yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir