En Popüler Estetik Operasyonlar

Estetik operasyonlar

 Estetik operasyonların temel amacı kişilerin kendisini daha iyi hissetmesi ve psikolojik olarak rahatlamasıdır. Yani kaza gibi durumlar yüzünden mecburi olarak yapılmış olmayan tüm estetik müdahaleler aynı amacı esas alır ve kişilerin kendilerine olan öz güvenlerinin yerine gelmesini amaç edinir. Özetle bir estetik operasyon sadece kişilerin vücutlarına yapılan bir müdahale olarak sınırlandırılmamakta aynı zamanda psikolojik bir iyileşme söz konusu olmaktadır. Günümüzde en yaygın olan müdahaleler ise aşağıda detaylandırılmış olmaktadır.estetik operasyon, en fazla yapılan estetik operasyonlar, sık sık yaptırılan estetik operasyonlar

 Dudak kaldırma operasyonu

 Hiç kuşkusuz ki en çok talep edilen operasyonlar dudak operasyonları olmaktadır. Yüzümüzün vurgusunu yapan dudaklar, dolgun ve kalkık dudakların tekrardan gündeme gelmesi ile popülerlik kazanmış olmaktadır. Dudak kaldırma operasyonunun temel amacı ise, dudağımızın üst kısmını daha yukarı çekmek ve vurgulamak olmaktadır. Yaşlılığa bağlı olarak ta dudak çizgisi aşağı doğru düşebilmekte ve bu yüzden dudaklar olduğundan ince gözükebilir. Bu durum sizi rahatsız edecek boyutlarda ise tereddüt etmeden bu operasyona başvurabilirsiniz. Oldukça kısa sürede gerçekleştirilen bu işlem, iyileşme süresi olarak ta göz doldurmakta. Kişiler kısa süre içerisinde günlük yaşamına dönebilmektedir.

 Boyun germe operasyonu

 Yaşımızı en çok belli eden bölgeler eller ve boyun olmaktadır. Genetik olarak boyunda sarkmalar olabileceği gibi, ilerleyen yaş bu durumu en çok tetikleyen etkendir. Çok fazla kilo verenlerde de ortaya çıkan boyun sarkması bizi yaşımızdan daha büyük göstermekte ve kişileri psikolojik olarak ta rahatsız etmektedir. Boyun germe operasyonunda, boyunda oluşan sarkmalar toplanır. Ve sarkık görüntüsünü ortaya çıkartan fazla deri toparlanarak daha genç bir duruş sağlanır.

 Vajina beyazlatma

 Estetik operasyonların herkesin göreceği bölgelerde uygulanması işlemi günümüz de geçerliliğini yitirmiştir. Bayanlar vajinalarında meydana gelen kararmalardan rahatsız duyarak bu durumu sıkıntı haline getirerek partnerleri ile yakınlaşmaktan çekine bilmektedirler. Vajina kararmasının başlıca sebepleri yanlış epilasyon uygulamaları ve kıl kökleri olmaktadır. Ayrıca genital bölgede kullanılan jilet yöntemi de kararmayı tetiklemektedir. Bu görüntü sizi rahatsız ediyor ise ortalama 30 ile 45 dakika arasında süren bir operasyon ile vajina beyazlatma operasyonunu gerçekleştirebilir ve dilediğiniz görüntüye kavuşarak öz güveninizi tazeleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir