Erkekler Neden Yazın Aldatır?

Yazın gelmesiyle birlikte kadınlar üstlerindeki kıyafetleri teker teker çıkarmaya ve daha özgür giyinmeye başlarlar. Kadınların yazın tercih ettikleri uçuşan etekler, ortalıkta dolaşan bronz ve çıplak bacaklar, giydikleri dekolteli elbiseler, mini etekler, şeffaf kıyafetler derken erkekler bu durumdan nasiplerini almaktan kurtulamazlar ve aldatma mevsimine girerler. Erkeklerin yazın aldatmalarının nedenleri arasında daha buna benzer birçok faktör vardır. Mesela okumak için gittiğiniz şehirde edindiğiniz erkek arkadaşınız okulunuz yazın kapanıp tatile girdiğinde herkes kendi ailesinin yaşadığı yere geri döner ve yaz tatilleri ayrı geçer. Bu ilişkiniz adına çok büyük bir darbedir. Çünkü her gün yüz yüze baktığınız, beraber olduğunuz sevgilinize 3 ay boyunca göremeyeceksiniz ve birlikteyken yaptığınız cinsel etkileşimleri gerçekleştiremeyeceksiniz. Bu durum sevgiliniz üzerinde çok büyük bir boşluğa düşmeye neden olabilir ve erkek arkadaşınızı başka uğraşlara sevk edebilir. Çünkü erkeklerin cinsel yolla düşkünleri gerçekten azımsanmayacak şekilde yüksektir ve aldatan erkek olmaları ihtimalleri gerçekten fazladır. Bu durumu hazım sayamayarak yaşadıkları yerlerdeki bayanlarla kaçamaklar hatta yeni ilişkiler bile kurabilirler.erkekler neden aldatır, neden yaz mevsiminde aldatma olayları artar, yaz mevsiminde eşini aldatmaAldatmak İçin Neden Yaz Mevsimi?

Sadece kadınların giyinişlerinden değil genel değişle yaz mevsimi, tam bir macera dönemi olarak kabul ediliyor. Erkekler daha çok sosyal faaliyete el atıyor ve bununla birlikte tehlike çanlarıda çalmaya başlıyor. Erkekleri diğer aylarla kıyaslar isek yaz dönemlerinde aldatmaya daha da meyilli oluyorlar. Yaz mevsimlerinin diğer aylara göre daha sıcak geçmesi çalışırken aldatan erkeklerin daha fazla bunalmalarına neden oluyor ve daha çabuk sıkılıyorlar ve kendilerine daha eğlenceli zaman geçirebilecekleri bayanlarla beraber olmayı tercih etmekten kendilerini alı koyamıyorlar.

Diğer Sebepler Neler Olabilir?

Erkeklerin yaz aylarında aldatmalarının başka sebeplerini sayacaklar olur isek beraber oldukları eşlerinin ya da kız arkadaşların onunla çok ilgilenmemesi, şiddetli geçimsizlik, işten eve geldiklerinde onu gülümseyerek karşılamak yerine somurtarak moralini bozmaları, cinsel beklentilerini karşılayamadıklarından ötürü aldata da bilirler.

Başka da bir açıdan bakacak olur isek yükselenini yaz aylarında olan erkeklerde yükselenlerinden ötürü şehvetlerine kapılabilir ve içgüdüsel olarak aldatma eğiliminde olabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir