İddaa 2’den 2 Oynama

İddaa sever sevgili okurumuz yeni yazımıza hoş geldin. Bu yazıyı ne zaman okuduğunu bilemesek de okuduğunu bilmek bize güç veriyor ve böylece yeni yazılar yazmaya gayret ediyoruz. Umuyoruz ki ilerleyen günlerde de bizlerin yazdığı yazıları okumaya ve iddaa oynarken sana sunduğumuz bilgilerden faydalanmaya devam edersin. Lafı uzatmadan bugünkü konumuzun 2/2 olduğunu belirtmek isteriz. Nedir bu 2/2 (2den2), neden oynanmalıdır ve avantajları nelerdir? İşte tüm bu soruların cevaplarını sana vermek üzere klavyemizin başındayız. Hadi yazımızın içeriğine geçelim.iddaa 2/2 oynama, iddaa 2/2 ne demek, iddaa 2/2 nasıl oynanırİddaa 2’den 2 ne Demek?

İddaa 2den 2 oynanacak olan bir maçın ilk yarısında ve ikinci yarısında deplasman takımının galip durumda olması demektir. Maçın her iki yarısında da deplasman takımı ev sahibi takımı yeniyor olmalıdır ki bu tahmin türünde tahmin etmiş bir oyuncunun tahmini tutmuş olsun. Aşağıdaki örneklere bakacak olursanız durumu çok daha iyi anlarsınız. Aşağıdaki skorlar ve deplasman takımının maçın her iki yarısında da galip olduğu skorların bulunduğu bir maç için oynanan 2/2 tahmini tutmuş olur.

Y Takımı 0-1 Z Takımı (ilk Yarı) / Y Takımı 1-2 Z Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

Y Takımı 1-2 Z Takımı (ilk Yarı) / Y Takımı 1-2 Z Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

Y Takımı 1-4 Z Takımı (ilk Yarı) / Y Takımı 3-4 Z Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

Y Takımı 1-3 Z Takımı (ilk Yarı) / Y Takımı 2-3 Z Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

Y Takımı 2-3 Z Takımı (ilk Yarı) / Y Takımı 4-5 Z Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

Y Takımı 1-5 Z Takımı (ilk Yarı) / Y Takımı 2-5 Z Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

Y Takımı 2-4 Z Takımı (ilk Yarı) / Y Takımı 2-6 Z Takımı (İkinci Yarı-Maç Sonucu)

İddaa 2/2 oynamanın en büyük avantajı bu tahmin türü için verilen iddaa oranlarının yüksek olmasıdır. Kuponlarınızda ne kadar yüksek oranlı maç olursa kazancınız da o kadar yüksek olacağından bu tahmin türüne gereken değeri vereceğinizi ümit ediyoruz. Boş kazançlar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir