Kadınlar Neden Meme Estetiği Operasyonu Yaptırmak İstiyorlar?

Göğüsler farklı nedenlere bağlı olarak sarkık duruma gelebilmektedir. Meme dokusunu yerinde tutan bağların zamanla gevşemesi nedeni ile yaşanan bu sorunlar kadınları meme estetiği olma seçeneğine yöneltmektedir. Peki, kadınlar neden meme estetiği operasyonu yaptırmak istiyorlar? Bu operasyona aşağıdaki sebeplerden dolayı ihtiyaç duyulmaktadır.meme estetiği, meme estetiği yapımı, meme estetiği yaptırma*Hamilelik ve emzirme sonrasında göğüslerde yaşanan sarkma

 *Göğüsler arasında hacimsel olarak farkın olması durumunda

 *Kanser ameliyatı sonrasında meme rekonstrüksiyonu yaşanması durumunda operasyon yapılması istenilmektedir. Bu gibi nedenler ile birlikte Bakırköy meme estetiği tüm başvuruları değerlendirerek gerekli operasyonları yapmaktadır. Hastane şartlarında steril olarak ve genel anestezi altında yapılan meme estetiği ameliyatlarından olumlu sonuçlar alınmaktadır. Hacimli ve dik memeli olmak isteyen kadınlar için meme estetiği çok iyi bir seçenek olmaktadır.

 Hem estetik hem fonksiyonel meme estetiği

 Kadınların en çok arzuladığı meme yapısı estetik ve fonksiyonel olması şeklindedir. İstedikleri göğüs şekline sahip olan kadınlar her anlamda kendilerini daha iyi hissetmektedir. Normale göre daha az gelişen ya da daha büyük olan göğüslerin cerrahi operasyonlar ile normal boyutlara ulaştırılması mümkün olmaktadır. 18 yaşına kadar gelişimini tamamlayan göğüsler sonrasında estetik operasyon yapılması konusunda uygun görülmektedir. Bakırköy meme estetiği kadınların daha iyi meme görünümüne sahip olmak için başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Meme estetiği içerisinde göğüs büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler doğrultusunda istenilen Bahçelievler meme estetiği hastalara uygulanmaktadır.

 Göğüslerin güzel görünmesi hangi ölçülerde sağlanır?

 Kadınların memelerin istenildiği ölçülere kavuşturulması için meme estetiği işleminin uygulanması gerekmektedir. Genel anestezi ile yapılan bu estetik operasyon öncesi ve sonrası için hastaların bilgilendirilmesi gerekmektedir. Göğüs ölçüleri alınırken kadınların boyu, kilosu, kalça büyüklüğü gibi unsurların da birlikte değerlendirilmesi çok önemlidir. Göğüslerin vücut hatları ile birlikte uyumlu olması gerekmektedir. Memelerin diri olması, karşıdan bakıldığında dik durduğunun belli olması, sarkmaların altta bulunan oluğu geçip geçmediği gibi durumların Bahçelievler meme estetiği tarafından incelenmesi gerekmektedir. Daha estetik ve daha güzel bir görünüme sahip olacak memelere doktor ile hastanın birlikte karar vermesi gerekmektedir. Göğüslerin kendine has olan görünümüne kavuşması adına doktor ve hasta iletişimi çok önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir