Loreal Serie Expert Şampuan

Saç bakım ürünlerinde adını en sık duyduğumuz senelerin verdiği tecrübe ve kullanılan kaliteli teknolojiyi birleştiren Loreal, hemen her saç tipine sorununa çözüm bulabileceğiniz, saçı güçlendiren ve onaran yeni serisi Loreal serie expert şampuanları ile saç yağları ve kremleri kullanmayanlar için bile etkileyici çözümler sunuyor.loreal serie expert, loreal şampuan, loreal yapılandırıcı şampuan

Hemen her saça göre bir şampuan

Absolute repair şampuan yoğun onarıcı özellikler ile saçınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar ve onarırken, Liss Ultime şampuan ise saçlarınızı düzleştiriyor, kolay yatışmasını ve şekil almasını sağlarken elektriklenmeleri de önlüyor ve saçı ağırlaştırmıyor. Intense repair şampuan kuru saçların en büyük sorunlarından olan cansızlık, matlık ve kuruluğa bağlı diğer sorunlar için saçınızı ihtiyaç olan yağ ve dengesine kavuşturuyor. Volumetry şampuan özellikle sönük saçlardan şikayetçi olanlar için belirgin dalgalar, daha hacimli ve dolgun saçlar sunuyor. Shine curl ise kıvırcık saçlı hanımlar için özel geliştirilmiş bir şampuan olup, saçın daha kolay taranmasını ve şekil almasını sağlıyor.

Boyalı saçlardan saç problemlerine kadar profesyonel bakım

Vitamino color serisi boyalı saçlar için özel geliştirilmiş bir şampuan, saçlarınızın derinlemesine temizlenmesi ve boyanızın kalıcılığı aynı anda sağlanıyor, saç renginizin daha uzun ömürlü ve parlak olması sağlanıyor. Pro keratin refill, fiber ceutic, scalp care ve silver ise Loreal serie expert şampuanlarının diğer türlerini oluşturuyor. Size yalnızca saçınıza uygun profesyonel bakım ürününü seçerek sağlıklı saçların keyfini çıkarmak kalıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir