Makyaj ile Göğüsleri Büyük Göstermenin Yolları!

Her kadın vücuduyla barışık olmak istiyor, ancak çoğu kadın bunu tam anlamında başaramaz. Eğer siz de göğüslerinizin büyüklüğünden memnun değilseniz ve daha büyük göğüslere sahip olmak istiyor fakat ameliyat olmayı da düşünmezseniz, birkaç ipucu ve hile ile daha iyi görünen göğüslere sahip olunabilir.

Doğru duruşun önemi!

Bu daha büyük gözüken göğüslere kavuşmanızın en basit yöntemidir. İleriye doğru bakarak, omuzlarınızı olabildiğince geriye atın, omuriliğinizi düz tutun ve göğsünüzü ileri doğru itiniz. Bu durum göğüslerinizin daha büyük ve dik görünmelerini sağlarken, sizi daha uzun ve daha zayıf da gösterir.

Doğru sütyen bedenini giyiniz!

Üzülerek söylüyorum ki birçok kadın, göğüslerini doğru şekilde ölçemedikleri için yanlış beden sütyen giyer. Doğru sütyen tercihi ise göğsünüzün tam alt kısmından oturmalı ve bütün göğsünüzü kaplar. Doğru sütyen bedeninizi bulmak için kendi kendinize göğüslerinizi ölçebilir ve ya bir iç çamaşırı mağazasındaki çalışandan yardım istenebilir.

Sütyeni doğru takmayı biliniz!

Doğru sütyen ölçünüzü belirledikten sonra seçtiğiniz sütyenin maksimum destek ile rahatlık sağladığından emin olunuz. Sütyeninizin askılarını doğru şekilde ayarladığınızdan emin olmalısınız.göğüsleri büyük gösterme, göğüs makyajı nasıl yapılır, büyük gösteren göğüs makyajı

Makyaj hilesi kullanmalısınız!

Dekolte görüntüsü sağlamak istediğiniz bölgeye normalde kullandığınızdan daha koyu bir tonda fondöten ve ya pudra uygulayın. Fakat bunu, özel geceler ve fotoğraflar dışında yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Hem garip bir görüntü olur hem de başkalarının kendinize makyajla göğüs çizdiğinizi fark etmeleri pek hoş olmayacaktır.

Üst göğüs kaslarınızı çalıştırmalısınız!

Göğüs bölgesindeki kaslarınızı arttırmak göğüslerinizi daha formda ve özellikle daha yuvarlak göstermektedir. Bunun için şınav çekilebilir. Büyük gösteren sütyen alınız. İç giyim satan mağazalarda pek çok renkte ve çeşitle büyük gösteren sütyen bulunabilir.

Belinize odaklanmalısınız!

Vücudunuz şekle sokabilmek ve inceltmek göğüslerinizin daha büyük görünmelerini sağlayacaktır.

Desenli yakaları tercih ediniz!

Dantel, mücevher, fırfır ve ya diğer aksesuarlarla süslenmiş yakaya sahip bluzlar göğüslerinizin daha büyük görünmelerini sağlamaktadır.

Renk ile desenleri kullanmalısınız!

Doğru desen ile renk seçimleriyle vücudunuzun şeklini farklı göstermeniz mümkündür. Genel olarak açık renkler sizi daha iri gösterirken koyu renkler sizi daha ince gösterir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir