Meme Büyütme Estetiği Ücretleri

Kimi bayanlar genetik özellikleri nedeni ile diğerlerine kıyasla daha dolgun ve daha büyük göğüslere sahip olmaktadır. Gençlik yılları için oldukça güzel bir durum olarak tanımlanan bu durum aslında olgunluk ve yaşlılık yılları için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Yapılan araştırmalar dolgun ve büyük göğüslere sahip olan bayanların olgunluk yaşlarından itibaren ciddi şekilde meme sarkıklığı ve memeler arası asimetri durumu gibi sorunlar ile karşı karşıya kaldığını ortaya koymaktadır. Meme bölgesinde bulunan cilde daha büyük yük binmesi ve zamanla bu bölgedeki cildin dinçliğini ve gerginliğini kaybetmesi nedeni ile oluşan bu sorunun çözümü ancak profesyonel meme dikleştirme ameliyatı ile sağlanmaktadır.meme büyütme estetiği ücreti, meme büyütme ameliyatı, meme büyütme operasyonları

Dinç görünümü yeniden kazanın

Küçük göğüslü bayanların belki de hayatları boyunca ihtiyaç duymayacakları meme dikleştirme ameliyatı büyük ve dolgun göğüslü bayanlar için kaçınılmazdır. Kendi gözünde ve eşinin gözünde hoş ve çekici bir görünüm oluşturmak için kaçınılmaz olarak başvurması gereken bayanlardan biriyseniz siz de ilgiyi bölgeye yapılacak botoks uygulaması ya da silikon uygulaması ile memelerinizi daha dik ve daha çekici bir hale getirebilirsiniz. Özellikle büyük göğüslü bayanların bir diğer sorunu olan memeler arasındaki asimetri durumunu da ortadan kaldırabilen bu meme büyütme estetiği ücreti birçok etmene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu etmenlerden ilki sarkıklığın boyutudur. Büyük memelere sahip olan bayanlarda sarkıklıklar çok daha ciddi boyutlarda olabilmektedir. Özellikle sarkıklığın başlamasının üzerinden uzun zaman geçmişse bunu gidermek bir miktar daha zor olacaktır. Bununla birlikte söz konusu bölgedeki cilde yeniden gerginlik kazandırılsa dahi memenin kendisinden kaynaklı bir sarkıklık olabilir. Bu durumda da memeye silikon desteği yapılmalı ve bu şekilde memenin dik durması sağlanmalıdır.

İstenilen form belirlenebilir

Profesyonel meme büyütme estetiği ücreti yukarıda bahsettiğimiz durumlar çerçevesinde değişiklik gösterebilir. Bunun yanında sahip olmak istediğiniz meme şekli de önemlidir. Damla formunda olan bir meme mi yoksa tam daire şeklinde olan bir meme mi istiyor olduğunuza karar vermelisiniz. Uzman doktorunuz ile yapacağınız görüşmeler, fiziksel kontroller ve yapılan muayeneler bu kararı vermenizde size bir miktar daha yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir