Ofis Bölme İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Ofis bölme sistemleri aradığınız kaliteli işçiliği size sunar. Ürünlerimiz ana profil üzerine uygulanan profillerle tamamlanmaktadır. Ana profilimiz 8 cm kalınlığında ve 3,5 cm ebatında bir buçuk, iki milim kalınlığında üretilmektedir. Ana profil etrafında konumlandırılacak olan bölme yönleri sağa ve sola duvarlarımızı oluşturacak şekilde konumlandırılmaktadır. Köşelerinde uygulanan dönüş profilleri 8cm genişliğinde yere dik basarak yerden yukarı doğru yükselmeyi sağlar. Direk uygulamaya hazır bulunan seperatörler köşeli dönüş profili olarak hazır bulunmaktadır. Oda içinde 90 derecelik bir küçülme sağlayacak olan seperatörlere uygulanan sağlı sollu köşe profilleri odanızın oluşmasına yardımcı olur. Dönüş profiline yardımcı olan seperatör üstüne kapatılan kapaklar yine 8 cm genişliğindedir. Seperatörler oluşturulduğunda üst görüntüyü kapatacak olan tasarımlar kapak şeklinde kapatılarak ortaya çıkan görünümün şık olmasını sağlar. Kapaklar 1 cm yüksekliğinde olan profillerdir. Silikon ve ya çekomastik ile yapıştırılan ürünler istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacaktır.

Hazır olarak tasarlanmış olan ürünlerimizi isterseniz farklı renk seçenekleri ile belirleyerek ofisiniz içinde farklılık yaratabilirsiniz. Profil boyalarımız sağlığa duyarlı ve temizliği kolay ürünlerdir. Ofisinizle uyumlu olacak renkleri uygulatarak yeni bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Kapılarınızla, koltuklarınızla ve yer döşemelerinizle uyum içinde olacak renkler farklı bir çalışma ortamı sağlayacak. Ofis bölmeleri ile sizi tanıyan ve ihtiyacınız olan bölmeyi anında tasarlayabilen bir firmadır. Ofislerinizde konforlu bölmeler yapabilmek için bizi aradığınızda sizinle iletişime geçerek uygun olan bölmeleriniz için gözlemlerimizi yaparız. Ölçüleri tam alınan bölmeler için uygulanacak olan hammaddde ve renkler size sunulacaktır. Sistemimiz içinde hızlı montaj ve demontaj yapabilmek için öncelikle keşif ekibimiz iş başı yapacaktır. Ücretsiz olarak gelecek olan ekibimiz ofisiniz için en sağlıklı olacak uygulamayı sunacaktır.

Ofis bölmeleri yatıracağınız tuğla duvarlardan daha ince bir görünümlü yapısı ile ofisiniz içinde ferahlığı ve geniş yer kullanımını sağlar. Dar ofislerinizde yaratıcı olabilmek ve çalışanlarınıza ayrıcalıklar tanıyabilmek için bizimle çalışmalısınız. Tasarımlarımızda özel ofis bölme köşe dikmesi ile bölmeye istediğiniz kadar kavis verebiliriz. Dışardan gelecek olan sesleri özel yalıtım sistemi ile içeri almayan bölme tasarımları sizi rahat ettirir. Ayrıca içerde ısıyı dışarıya vermeyen özelliği ile de sıcaklık kontrolünüzü kendiniz yapabilirsiniz. Ölçümleri alınan bölmeler için uygun fiyatlar sunulmaktadır. Eni ve boyu çarpılarak belirlenen fiyatlar üzerinde isteğiniz ile değişebilecek hammaddeler fiyat konusunu etkileyecektir. Kolaylıkla sökülerek taşınabilme özelliğine sahip olan bölme duvarlar ofis bölmeleri ile sorunsuz şekilde halledilecektir. Cam bölmelerin yanı sıra uygulanan mobilya bölme tasarımları da ofisinizde ayrıcalık yaratacak bir ortamın olmasını sağlar. Sağlıklı ve kullanışlı ofisler verimli çalışmalarınız arttıracak ortamlar hazırlar. Bizimle çalışmak çalışanlarınızın daha iyi performans göstermesini sağlayacak çalışma alanlarını yaratmanız için kolay bir çözüm olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir