Rüyada Vurulmak

Rüyada vurulmak kişinin can sıkıcı olaylar yaşayacağına işarettir. Kişinin yıpranacağı bir döneme gireceğine ve buna hazır olması gerektiğine yorumlanır. Maddi konularda sıkıntılı günler yaşanabilir ve kişinin borçları varsa borçları artacaktır ya da borç sahibi olacaktır. Sadece maddi olarak değil aynı zamanda manevi olarak da sınanacağı günler maalesef yakındır.rüyada vurulma, rüyada vurulmanın anlamı, rüyada vurulmanın manası nedir

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada kişi silahla vuruluyorsa yakın bir zamanda haber alacağına işarettir. Bu haber öyle klasik bir haber değil kişinin elini kolunu bağlayacak derece oldukça kötü bir haber alabilir. Öyle ki kişi uzun bir süre ne yapacağına karar veremeden düşünüp duracak bu haber neticesinde nasıl iyi bir duruma geçebileceğine kafa yoracaktır.

Rüyada Tabancayla Vurmak

Kişinin yakın bir zaman içinde gönül işlerine girişeceğine yorumlanır. Kısa bir sürede hayatına birisinin gireceğine ve böylece rutin geçen yaşamının da bir hayli değişkenlik yaşayacağına işarettir. Bunun yanında bu ilişkinin başlayıp başlamayacağı ya da mutlu bitip bitmeyeceği konusunda konuşmak için de henüz oldukça erkendir.

Rüyada Vurulup Ölmek

Rüyada kişi vurulup aynı anda da öldüğünü görüyorsa bu kişinin ömrünün uzadığına yorumlanır. Zaten rüyada ölüm genellikle ömür uzatan bir detaydır. Fakat vurulup ölmek sadece ömrün uzadığını gösteren bir detay değil aynı zamanda kişinin bundan sonraki yaşamında mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Vurulup Ölmemek

Rüyada vurulup ölmemek kişinin ciddi bir gelir elde edeceğine yorumlanır. Bu hiç beklemediği bir yerden olabileceği gibi kariyeri sebebiyle de olabilir. Eğer atama bekliyorsa ataması olacak ya da kariyerinde yükseliş beklentisi varsa bu da gerçekleşecektir. Kişinin bundan sonra herhangi bir şekilde maddi sıkıntısı olmayacak maddi olarak bolluk yaşayacağı bir döneme girecektir.

Rüyada Kafadan Vurulmak

Rüyada kişi kafasından vuruluyorsa kişinin uzun süredir unutmuş olduğu bir olay olduğunu ve bu olayın da kısa süre içinde gün yüzüne çıkacağına yorumlanmaktadır. Eğer kişi kalbinden vuruluyorsa da bu aşka işarettir. Birçok yorumcuya göre kişinin daha sonrasında mutsuz olacağı bir kişiyle gönül ilişkisine girip pişman olacağına yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir