Saç Ekimi Doktoru İstanbul

Saçlarımız bizim dış görünüşümüz için büyük önem teşkil etmektedir. Erkek bayan fark etmeksizin herkes saçlarına önem verir. Kimisi saçlarının yağlı, kepekli olmasından yakınırken kimisi de saçlarının dökülmesinden kelleşmesinden yakınır. Saçların dökülme sorunu saç ekimi ile çözülmektedir.saç ekimi, saç ekim doktoru

Saç ekimi nedir

Saç ekimi saç olan bölgedeki saçların saçsız olan bölgeye nakledilmesi işlemine denir.  Saç ekimi sağlıklı ve sağlam olan saçların ense ve kulak üstünden alınıp saçların seyrelmiş olduğu yere nakledilmesine denmektedir. Başın yan ve arka bölgesinden saçı bulunan herkes saç ekimi için uygun birer adaydır. Bu şekilde saçı olan kişilerde FUT ve FUE yöntemlerinden her ikisi de kullanılabilir. Saç ekimi doktoru İstanbul da bir çok yerde bulunmaktadır. Saç ekimi cerrahisinde yapılan başarılı ve hızlı gelişmeler sayesinde buna bağlı olarak kalitede artmıştır. Ciddi bir çalışma ile saçlarınızda çok doğal bir görüntü oluşabilmektedir. Saç naklini istediğiniz yaşta uygulamanız mümkündür. Saç ekimi doktoru İstanbul da yaşayan kişiler için bulunması kolaydır. Saç ekimi ağrısız bir işlemdir. Lokal anestezi denilen bölgesel uyuşturma ile saç ekimi yapılır. Anestezi etkisi işlem boyunca devam etmektedir. İşlem sonrasından en saç alınan nede saç ekilen yerde hiçbir ağrı şişlik görülmez.

Saç ekimi için dikkat edilmesi gerekenler

Saç ekimi için başvuru yaptığınız mutlaka hastane ve ya ameliyathanesi olan     bir tıp merkezi olmalıdır. Güzellik salonlar, merdiven altı yerler ve ya apartman dairesi olmamalıdır. Uzman bir doktor kesinlikle bulunmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir