Samsung Galaxy TabPro S Tam Size Göre!

tablet bilgisayar, Samsung Galaxy TabPro S, Super AMOLED ekran Tablet satışlarının düşmesi ile birlikte tabletlerini uygun fiyata sunan küçük markaların da ortadan kalkması ile birlikte büyük markalar daha fazla öne çıkmaya başladı. Bu markalardan olan Samsung ise geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy TabPro S modelini tanıtarak kullanıcıların karşısına çıktı. Çok ince olması ile dikkat çeken bu model gösterişli hatları ile de yüzlerce kişinin daha ilk günden dikkatini çekti. Hem dizüstü hem de tablet kullananlar için en ideal çalışmalardan biri olan bu model rahatlıkla tercih edilebilir. Super AMOLED ekranı ile şarjı daha az biten bir yapıya sahip olan bu modelin ekran özellikleri de şimdiden rakiplerine taş çıkarmaya başladı.

Samsung Yapmış Bize Kullanmak Düşer!

tablet bilgisayar, Samsung Galaxy TabPro S, Super AMOLED ekran693 gramlık ve 6,3 mm kalınlığında olması ile en ince tabletler arasında yer alan Samsung Galaxy TabPro S 12 inçlik ekranı ile de oldukça iddialı. Sade bir tasarıma sahip olan bu tablet bilgisayarda 5 megapiksel iki kamera özelliği bulunuyor. Kenarlarında metalik korumaların bulunduğu TabPro S klavye kılıfı ile birlikte sunuluyor ve kolaylıkla bilgisayar halini alabiliyor. İşletim sistemi Windows 10 olan bu tablette klavye oldukça kullanışlı ve Inter Core M3-6Y30, çift çekirdekli işlemci bulunuyor. 4 GB RAM desteği ile birlikte 2.2 GHz hıza sahip olan bu cihaz 128 GB depolama alanı ile de çalışmalarında kullanacak kişilere avantaj sunuyor.

Performansı Yüksek!

Rakiplerinin çalışmalarını da dikkate aldığımızda yüksek bir çalışma performansına sahip olan Samsung Galaxy TabPro S, 10 saat boyunca aralıksız olarak çalışabiliyor. Wifi ve Bluetooth yapılanmasının da olduğu bu cihazda USB girişi ve kulaklık girişi de bulunuyor. Çalışanlar için ve özel bir tasarım isteyenler için bu cihaz piyasa üzerinde şimdilik 2.488 TL’den sunuluyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir