Schwarzkopf 3d Mension Wax

Katılaşıp saçlarınızda doğal olmayan ve yapışkan bir his uyandıran ağır saçlar yerine, dilediğinizde farklı şekiller alabilen ancak dilediğinizde de uzun süre dayanıklı saçlar sağlayan bir ürün ile tanışın: Schwarzkopf 3d mension wax ile saçlarınızın doğallığı bozulmadan dilediğiniz şekli verin.schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Yeni nesil şekillendirme

Yerçekimine karşı koymanızı sağlayacak olan bu mucize ürün sayesinde erkeklerin alışageldiği tüm sıradan şekillendiricilere veda edebilirsiniz. İstediğinize göre gün içerisinde birden fazla kez uygulayabilir, aynı wax ile birden fazla kez saç stilinizi değiştirebilir, ne sıklıkla isterseniz yan etkisi olmadan kullanabilir ve çok boyutlu şekiller yaratabilirsiniz. Maksimum şekilde yeniden saç şekillendirme imkânı sunan Schwarzkopf 3d mension wax sayesinde artık tarzınızı gün içinde dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Yalnızca kuru saça uygulayın ve saç stilinizi yenileyin.

Ürünün faydaları

Yalnızca erkeklere özgü geliştirilmiş olması nedeniyle erkek saç ve deri yapısına uygun olan ürün, krem mum şeklinde bir formdadır bu da kullanım kolaylığı sağlamakta ve elde ya da saçta yapışkan herhangi bir his yaratmamaktadır. Saçınıza şekil verirken saçınızın esnekliğini kaybetmesini önleyerek saçlarınızı ağırlaştırmaz ya da katılaştırmaz, diğer şekillendiriciler gibi katılıktan kaynaklı rahatsız edici bir kullanıma neden olmaz. Gün içerisinde ürünü birden fazla kez uygulayabileceğiniz gibi tek uygulama sonrasında birden fazla kez saç modelinizi değiştirmenize de olanak sağlar. Saçlarınızın doğallığından taviz vermenize neden olmaz ve yıkanma ile kolayca saçtan ayrılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir