Sezonun gözdesi iki parça abiyeler

Düğün, davet, mezuniyet törenleri, partiler ve daha pek çok yerde bayanların ilk tercihleri abiye elbiselerden yana olmaktadır. Her sezonda farklı tasarımlarla vitrinlerde yerini alan abiye elbiseler bu sezonda ise çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. En çok göze çarpan ve pek çok kişi tarafından beğenilen model ise iki parça abiye modelleri olmuştur. Göz alıcı bir görünüm elde etmek için tasarlanmış alt üst takımlar ya da üst kısmında taşların yer aldığı alt kısımlarının uçuş uçuş eteklerle hareketlendirildiği bu abiye modelleri oldukça ilgi görmektedir. Genellikle sade kombinlerden yana olan bayanların tercih ettikleri modeller alt üst takım olanlar, düz renkteki tasarımlar ve balık formundaki iki parça abiye modelleri olmaktadır. Kombin yapmak açısından da avantaj sağlayan bu modeller en ucuz abiye fiyatları ile bütçenizi yormadan şıklığı yakalamanızı sağlamaktadır.parçalı abiye modelleri, 2017 abiye modelleri, yeni trend parçalı abiye modelleri

Şık ve zarif modeller

Şıklık ve zarafeti tercih eden bayanlar uçuş uçuş eteklerin olduğu ve üst kısımlarında taş işlemeleri bulunan iki parça modelleri tercih etmektedir. Bu tür bir abiye tercihinde abiyenizin arka planda kalmaması için daha zarif ve sade takılar tercih edilmelidir. Abiyenizdeki taşlarla uyum sağlayacak renklerdeki ince bileklikler oldukça şık bir hava katacaktır. Büstiyer ve tafta kumaşlardan prenses modellerinde tasarlanmış olan iki parça abiyeler genellikle mezuniyet törenlerinde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

İki parça abiye tercih edenlerin dikkat etmesi gereken bazı püf noktaları bulunmaktadır. Bu modeller her vücut tipi için uygun değildir. Bu modelin en çok yakışacağı bayanlar ise bel kısmı ince olanlardır. Aksi durumda bu elbiseler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Oldukça farklı formlarda, farklı kesimlere sahip, renk ve tasarım açısından oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahip olan bu abiyeler oldukça zarif bir görünüm sağlamaktadır.

İki parça abiyelerde kullanılan ayrıntılar

Son dönemlerde moda dünyasının her yerinde yer alan çiçekli desenler iki parça elbiselerde de göze çarpmaktadır. Daha sade bir görünüm isteyenler bu modelleri tercih edebilir. Üst kısımlarında düz ve sade renklerin kullanıldığı etek kısmında çiçekli desenlerin yer aldığı modeller olduğu gibi tam tersi modeller de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra taş ve payet işlemeleri, küçük dantel ayrıntıları, inciler, farklı renklerin birbiriyle olan uyumun yararlanan modeller gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Üst ve alt kısımların aynı renklerden tasarlandığı modeller kadar farklı tonlar ya da kontrast renkler de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. En ucuz abiye fiyatları için yapılacak araştırmalar sonucunda tarzınıza en uygun modeli oldukça kolay bir şekilde bulabilir, istediğiniz renk ve ayrıntılara sahip elbisenize sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir