Tesettür kıyafet ile kombin nasıl yapılır?

Tesettür kıyafet ile kombin yapmak oldukça önemlidir. Yaşam tarzlarını giyim tarzlarına yansıtan kapalı kadınlar giyim tarzlarına uygun şekilde kombin yapabilirler. Moda dünyasının gelişmesi ile birlikte tesettürlü giyim için oldukça fazla sayıda aksesuar piyasaya sürülmüştür. Ayrıca diğer birçok giyim tarzı ile tesettür kıyafetler kombin edilebilir. Moda sınırsız bir dünyadır.tesettür kıyafetle kombin yapma, kombin nasıl yapılır, tesettür modasında kombin yapma

Kombin yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli şey renk uyumudur. Ayrıca kişi gideceği yere göre de kombin yapmalıdır. Özel bir toplantıya, davete gidiyorsa siyah ağırlıklı giyinmelidir. Siyah elbisenin altında aynı şekilde siya ve topluklu bir ayakkabı giyilebilir. Gözlük olarak da birçok model bulunmaktadır. Gözlük her zaman güzel bir detaydır.

Tesettürlü giyim tarzında abiyeler, pantolonlar, ceketler, hırkalar, montlar neredeyse her giyim ürünü bulunmaktadır. Sadece vücudu örten kesimlileri tercih edilir ve bundan bir giyim tarzı oluşturulur. Neredeyse tüm giyim mağazalarda ve butiklerde bu giyim tarzına uygun kıyafetler bulabilirsiniz. Alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken ilk nokta renk uyumudur. Ayrıca ayakkabı ve eşarp, tesettürlü bayanlar için en önemli aksesuarlardır. Bunları alırken kıyafetlerinizle uyum içerisinde olmasına dikkat etmelisiniz. Bir çok mağazada kombin halinde satılan ürünler bulunmaktadır. Bunları satın almanız sizin yararınıza olur. Öncede internette belirli kombinler yaparak kafanızda bir tablo ile de alışveriş yapabilirsiniz.

Spor tarzı giyinen tesettürlü bayanlar Tunik tercih edebilirler. Tunik günlük hayatta kot pantolon ile iyi bir kombin olabilmektedir. Aynı zamanda düz ve kalem etekle de iyi kombin olur. Spor tarzı bir ayakkabı ile uyum tamamlanır. Renk tercihi ise kişiye kalmıştır. Fakat abartılı ve gösterişli renkler tercih edilmezse daha hoş bir görüntü ortaya çıkabilir. Aynı zamanda hava durumuna göre güneş gözlüğü de iyi bir tamamlayıcı olur.

Tesettür kıyafet ile kombin yaparken dikkatli olmak gerekir. Kombin uyumsuz olursa rahatsız edici veya gösterişli bir görüntü ortaya çıkabilir. Sadelik içinde gerekli bir uyum vardır ve bunun yakalanması gerekir. Bunun için stil danışmaları ile ve ya modadan anlayan bir kişiye danışabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir