Tesettür Kıyafetle Kombin Nasıl Yapılır?

Tesettür giyim geniş bir kategoride ele alınmalıdır. Öncelikle kıyafette kombini pardesü ve eşarptan ele alalım. Gittiğiniz yer özel bir yemek veya organizasyon ile kombinde zarafet ve şıklığa önem vermelisiniz. Şık taş işlemeli bir pardesü ve üzerine ipek eşarp ile mükemmel bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz. Pardesünüzün rengini ortamın ağırlığına göre seçebilirsiniz. Siyah, yeşil, mavi, vizon, narçiçeği burada tercih sizin zevkinize kalmıştır. Ancak desenli bir kıyafetle asla desenli bir eşarp kombini yapmayın. Sade üstüne desenli desenli üstüne sade kombinler gerçekten çok güzel olacaktır. Gerçekten Spor ve günlük giyimde ise daha rahat edeceğiniz bir kap ve eşarp yerine kolay ve daha spor kulanım sağlayan şal kullanabilirsiniz.tesettür kıyafet ile kombin yapma, tesettürde kombin yapma, tesettür kıyafette kombin yapımı

Tesettür giyimde açık giyimde olduğu gibi pantolon sağladığı rahatlıktan dolayı her zaman tercih edilen bir giyim seçeneğidir. Pantolon üzerine uzun bir tunik tesettürlü bayanların tercihi olmalıdır. Kot pantolonda daha penye tarzı, kumaş pantolonlarda uzun gömlek tunikler, deri taytlarda ise şifon tunikler gerçekten hoş bir kombin sağlar. Tarzınızın pantolon değil de etek ise o halde bu konuda size farklı kombin olanağı sunan tesettür mağazalarına bakmalısınız. Kot etekler, kumaş ve deri etekler başta olmak üzere günlük ve fantezi etek modelleri üzerine kombin yapabileceğiniz ürün seçenekleri olacaktır. Örneğin etek üstünde dar ve dantelli gömlekler hoş bir kombin oluşturacaktır.

Elbiseler ise kadındaki zarafet ve şıklığı ortaya çıkaracak en özel kıyafetlerdir. Yazlık kışlık farklı model ve renk seçenekleri ile yüzlerce elbise modeli ile istediğiniz kombini sağlayabilirsiniz. Elbise kombinlerinde dikkat etmeniz gereken ilk kural eşarp başta olmak üzere ayakkabı ve çanta seçimidir. Kıyafette bütünlük sağlamak için ayakkabı ve çantanızda uyumu yakalamalısınız. Kırmızı ve abiye bir elbise siyah çanta kombini doğru bir karar olacaktır. Karışık renkli elbiselerde eşarp ve şal seçiminiz elbisenin içindeki renk tonlarından biri ile uyum sağlasa yeterli olur. Şık takı ve aksesuarlar ile kombinde bütünlüğü tamamlayabilirsiniz. Elbise giydiğinizde üzerine daha çok şal tarzı bir aksesuar kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir